Wielkopolski Portal Senioralny

Kórnik - Akademia Seniora

Kórnik - Akademia Seniora
    Warto wziąć udział w listopadowych zajęciach kórnickiej Akademii Seniora. W każdą środę atrakcyjna propozycja, dla ciała, podniebienia, intelektu.

    Już 8 listopada pieczemy rogaliki niepodległościowe, 15. gimnastyka, 22. podróże filozoficzne, 29. zabawa andrzejkowa. Spotkania odbywają się zawsze o 16.30 w Strażnicy OSP w Korniku znajdującej się na ul. 20 października 93. Zajęcia są bezpłatne.

    Kórnik to ośmiotysięczne miasto położone nieopodal Poznania. Znane jest wszystkim z urokliwego zamku Tytusa Działyńskiego w którym, jak głosi legenda, straszy Biała Dama. Obecnie, oprócz muzeum, znajduje się tutaj Biblioteka Kórnicka. Została  założona w 1828 roku także przez Tytusa Działyńskiego. Do zamku przylega okazałe arboretum, które prowadzone jest przez Polską Akademię Nauk.

 

 

5 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego