Wielkopolski Portal Senioralny

Hotel Kudowa - raj dla seniorów

Hotel Kudowa - raj dla seniorów
     Czy można marzyć o niezwykłym spędzeniu wolnego czasu? Trzeba! Gdzie lepiej niż tutaj? Niewiele jest takich miejsc. Tu jest wszystko!   

     W Kudowie Zdrój jest urzekająca przyroda, zdrowe powietrze, lecznicze źródła. Wspaniała tradycja i oszałamiająca współczesność. Jest także zadbany park zdrojowy z zabytkową pijalnią wód. Dodatkową atrakcją jest położone kilka kilometrów dalej pełne zabytków czeskie miasto Náchod. Ale przede wszystkim w Kudowie jest solidny, luksusowy hotel, który dysponuje 63 komfortowo urządzonymi pokojami, kameralną restauracją wraz z tarasem letnim, Lobby Barem, trzema salami konferencyjnymi oraz Centrum Zdrowia i Urody SPA z krytym basenem i kompleksem saun. Hotel posiada dwie windy pozwalające na swobodną komunikację między wszystkimi kondygnacjami oraz obszerny, monitorowany i ogrodzony parking. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości jest wiele atrakcji wewnątrz tego niezwykłego obiektu. Oferta SPA jest bardzo obszerna. Zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne jak i rehabilitacyjne. Basen z wodnymi atrakcjami (kaskada wodna, gejzer, dysze masujące i przeciw-fala). Natomiast masaże klasyczne, uwalniają pozytywną energię, wykorzystują dobroczynne działanie dotyku, ogarniającego ciało i zmysły.

     W najbliższym czasie Hotel Kudowa oferuje niezwykłe pakiety: Weekend SPA, Mikołajkowy weekend z jogą, Złotą jesień w górach, Romantyczny weekend we dwoje, Tanie niedziele i poniedziałki oraz Intensywne SPA dla dwojga. Równie wspaniale zapowiadają się Ferie zimowe 2018. Ponadto Hotel Kudowa proponuje Pobyty dla zdrowia takie jak, Pakiet rehabilitacyjno leczniczy, czy Regeneracyjny pakiet onkologiczny z rehabilitacją.

    Hotel Kudowa **** może być też miejscem efektywnej pracy. Posiada sale konferencyjne wyposażone w projektor ze wskaźnikiem laserowym, rozwijany ekran, nagłośnienie, mikrofon flipchart, możliwość zaciemnienia sali i dostęp do Internetu. Pozwala to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów spotkań roboczych. Można połączyć je z rekreacją, co niewątpliwie wpłynie na powodzenie konferencji. Szczegółowe informacje, ceny i sposoby rezerwacji znajdują się na stronie Hotelu: http://www.hotelkudowa.pl/pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego