Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański - Samochodowy Rajd Seniora

Powiat Poznański - Samochodowy Rajd Seniora
    Nie tak dawno, a może ciągle jeszcze, przedmiot pożądania, oznaka prestiżu – samochód. Dla wielu jazda nim to także sposób na relaks. Dla innych możliwość popisania się umiejętnościami, często przecenianymi.  

     Na szosie to bardzo niebezpieczne! Ale na rajdzie, kontrolowane, może być wspaniała rozrywką, a na pewno zdrową rywalizacją. Dlatego Automobilklub Wielkopolski zaprasza na X Ogólnopolski Samochodowy Rajd Seniora, który odbędzie się w dniu 11.11.2017r. Bazą rajdu będzie Tor „Poznań” a trasa poprowadzi przez gminy Powiatu Poznańskiego. Rajd połączony będzie z seminarium na tematy związane z uczestnictwem osób starszych w ruchu drogowym. Zgodnie z hasłem rajdu „Zażywaj młodości do późnej starości”. Aby wziąć udział w Rajdzie trzeba mieć ukończone 60 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada w siedzibie Automobilklubu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Towarowej 35/37, telefonicznie pod numerem 61 853 61 03 lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajduje się TUTAJ

    Rajd współfinansowany jest ze środków Powiatu Poznańskiego.

27 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę