Wielkopolski Portal Senioralny

Uwaga - konkurs fotograficzny!

Uwaga - konkurs fotograficzny!
    Dziś fotografuje niemal każdy. Komputery pękają w szwach od setek, a może tysięcy zdjęć. Fotografie na papierze odchodzą powoli do historii. Szkoda, bo mają wielki urok.

    Pozostaje jednak pasja rejestrowania ludzi, zdarzeń, widoków przyrody, odwiedzanych miejsc i turystycznych atrakcji. Chcemy nakłonić Państwa do podzielenia się tymi, często osobistymi, pamiątkami z tegorocznych wakacji. Będziemy mogli razem powspominać niedawny czas kanikuły i podzielić się jego blaskiem, cieniem, światłem, czy po prostu urokiem, a może nawet pięknem. Nasza redakcja ogłasza wielki konkurs fotograficzny. Jest on pierwszym z trzech, jakie przeprowadzimy jeszcze w tym roku. Kolejnymi będą konkurs literacki i plastyczny.

    Zdjęcia nadsyłać można do 31 października, zwycięzców poznamy 7 listopada. Czekają na nich: nagroda główna - czterodniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Kudowa, z wyżywieniem i korzystaniem z obiektów rekreacyjnych oraz dwa wyróżnienia. Wkrótce więcej szczegółów i relacji z przebiegu konkursu. Zapraszamy do udziału!

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę