Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Bezpieczny Internet 50+

Poznań - Bezpieczny Internet 50+
     Internet to wielka wygoda, zarówno, jako źródło informacji, środek szybkiego, i właściwie nieograniczonego kontaktu miedzy ludźmi, ale też, jako pośrednik w załatwieniu bardzo wielu spraw urzędowych, bankowych, czy handlowych.

     Tam gdzie są ludzie, tam zdarzają się i tacy, którzy nie przestrzegają ustalonych przez większość zasad postępowania. Dlatego bezpieczeństwo w Internecie to duży problem. Warto wiedzieć jak uniknąć kradzieży danych, jak bezpiecznie dokonywać transakcji, jak uniknąć kłopotów przy korzystaniu z tego dobrodziejstwa. Firma Sii organizuje bezpłatne szkolenie dla osób 50+, korzystających aktywnie z Internetu. Warsztaty "Bezpieczny Internet" obejmują taką tematykę, jak portale społecznościowe, poczta elektronicza, e-Zakupy, oraz e-Bankowość.

    Szkolenie odbędzie się w sobotę 7 października w godzinach 10.00 - 13.00 w siedzibie organizatora w Poznaniu, na ul. Królowej Jadwigi 43. Zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy wysyłać do dnia 28.09.2017 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego