Wielkopolski Portal Senioralny

Piła - poezja Leśmiana w interpretacji Anny Seniuk

Piła - poezja Leśmiana w interpretacji Anny Seniuk
    Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej będzie gościł w Pile. Anna Seniuk przeczyta wiersze Bolesława Leśmiana. Warto przypomnieć sobie jego poezję, którą zachwycaliśmy się w szkole.

    Zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie z Anną Seniuk. W ramach Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej w Pile aktorka przeczyta wiersze  Bolesława Leśmiana. W ten sposób uczci 140. rocznicę jego urodzin i 80. rocznicę jego śmierci. Podczas spotkania, odbędzie się też prezentacja książki "Nietypowa baba jestem". Jest ona wywiadem, jaki przeprowadziła Magdalena Małecka-Wippich ze swoją mamą Anną Seniuk. Zapraszamy w środę 27 września o godzinie 20.00, do Regionalnego Centrum Kultury - Fabryka Emocji, na ul. Dąbrowskiego 8 w Pile. Bilety w cenie 10 zł. 

     Anna Seniuk jest znaną aktorką teatralną i filmową. Wielu z nas zapamiętało ją z roli żony inżyniera Karwowskiego w serialu "Czterdziestolatek". Ale na swoim koncie ma występy w wielu filmach i serialach m. in. w "Pannach z Wilka", "Konopielce", czy "Na dobre i na złe". Jest profesorem sztuk teatralnych. Od 1998 roku wykłada w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego