Wielkopolski Portal Senioralny

Kino Helios - „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

Kino Helios - „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”
     Patryk Vega, ogłoszony przez krytykę następcą Władysława Pasikowskiego, poszedł za ciosem i szybko wyprodukował kolejnego Pitbulla. To ponownie odsłona kina sensacyjnego, na którą nie trzeba widzów dowozić. 

     Niby tandetna fabuła i tania rozrywka, ale zrobiona tak, że chętnie jest oglądana. Tym razem do Pitbulla dołączają kobiety, Zuza i Jadźka, a w tych rolach Joanna Kulig i Anna Dereszowska. Policjantki, które życiowe problemy, rodzinne kłopoty, nierozsądne romanse, łączą ze ściganiem bezwzględnych przestępców. Wśród wypróbowanych wykonawców nie zabraknie też Cieleckiej, Ostaszewskiej, Bachledy-Curuś, Grabowskiego i Fabijańskiego. Do roli złoczyńcy powraca, kojarzący się od lat bogobojnie, Artur Żmijewski. Jeśli lubią Państwo takie filmy, to nie powinno być zawodu. Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 21 września o godz. 18.00 w poznańskim Kinie Helios mieszczącym się w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje.

    Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego