Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - święto seniorów i ich rodzin

Poznań - święto seniorów i ich rodzin
     Pogoda dopisała. Do ponad siedemdziesięciorga mieszkańców oddziału Domu Pomocy Społecznej na ulicy Zamenhofa w Poznaniu przybyli bliscy. Nie zawsze mają czas na takie odwiedziny.

     Katarzyna Michalewicz, wicedyrektor placówki, po raz drugi organizuje niezwykłe spotkanie. Jest czas na bliskość, rozmowę, wspólne posiłki, zabawę i muzykę. A w powietrzu czuje się dobrą atmosferę. To zasługa wszystkich. Ciepło, które emanuje z pani Katarzyny, ma tu naśladowców i wielkie znaczenie dla podopiecznych. Pozwala też nie myśleć stereotypowo o tym miejscu. Pani Katarzyna pragnie, abyśmy zobaczyli tutaj prawdziwy dom. Mieszkają w nim nie tylko seniorzy. Pani Katarzyna mówi, że najmłodsza mieszkanka ma 23, a najstarsza 101 lat. Dzisiaj jedna z pensjonariuszek obchodzi 90 urodziny. Będą one wesołe, radosne i rodzinne. Bo tu wszyscy są rodziną. Oby więcej takich placówek. Potrzebujących jest wielu, kolejka liczy 200 osób. Czy znajdą swoje miejsce i zadowolenie takie jak tutaj? Wierzymy, że jednak znajdą!

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego