Wielkopolski Portal Senioralny

Rajd - Pożegnanie Lata

Rajd -  Pożegnanie Lata
    Lato można pożegnać na wiele sposobów. Dobrym będzie sprawdzenie umiejętności kierowania samochodem i jednocześnie dobrej orientacji w terenie.

     Rajd dla seniorów będzie także okazją do pokazania świetnej formy za kierownicą. Samochodowy Rajd Turystyczny „Pożegnanie Lata” organizuje Automobilklub Wielkopolski. W niedzielę 17 września będzie można spróbować swoich sił za kierownicą. Rajd rozpocznie się na Torze Poznań. Trasa będzie przebiegała do  Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie, a dalej do Świetlicy  Wiejskiej w Krośnie. Organizatorzy czekają na zapisy do dnia 13 września. Wpisowe 30 zł. Więcej informacji znajduje się Tutaj.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego