Wielkopolski Portal Senioralny

„Ostatnia rodzina” w kinie HELIOS

„Ostatnia rodzina” w kinie HELIOS
     Ostatnia rodzina – polski film fabularny z 2016 roku, w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego, z Andrzejem Sewerynem, Dawidem Ogrodnikiem i Aleksandrą Konieczną w rolach głównych.

     Scenariusz powstał na podstawie losów Zdzisława i Tomasza Beksińskich. W zamierzeniu scenarzysty, Roberta Bolesto, miał być biografią rodziny Beksińskich z lat 1977 do 2005. Wzbudził jednak wiele nieprzychylnych komentarzy, zwłaszcza rodziny artysty, która kwestionowała autentyczność owej biografii. Zupełnie inaczej zareagowała publiczność i krytyka. Ukazało się wiele pochlebnych, a nawet entuzjastycznych recenzji. Podkreślano w nich zwłaszcza kreację Andrzeja Seweryna. Niewątpliwie film wart obejrzenia! Seans odbędzie w czwartek 24 sierpnia o godz. 18.00 w Kinie Helios w poznańskiej Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje.

    Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Szczególnie mile goszczeni będą seniorzy. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

2 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę