Wielkopolski Portal Senioralny

SENIORALIA 2017 w Ostrowie Wielkopolskim

SENIORALIA 2017 w Ostrowie Wielkopolskim
     Tegoroczne święto seniorów Ostrowa Wielkopolskiego - SENIORALIA 2017 przebiegać będzie w ramach festynu "Pożegnanie Lata 2017".

     Uczestniczy SENIORALIÓW, organizacji senioralnych Rady Seniorów Ostrowa Wielkopolskiego spotykają się o godz. 15.00 z Prezydentem Miasta Beatą Klimek, gdzie nastąpi tradycyjne przekazanie kluczy do miasta, wspólne zdjęcie oraz wyjazd autokarami i "kolejką" do Ośrodka Sportu i Rekreacji Piaski Szczygliczka. Około 300 będzie ubranych w charakterystyczne swoje stroje organizacyjne z niekonwencjonalnymi kapeluszami. Na scenie głównej zaprezentują się zespoły artystyczne Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: chór "Ostrowianki" pod kierownictwem Jana Szkudlarza i zespół taneczny "Tańczące Seniorki" pod kierownictwem Marii Wojtaszek. W ramach idei łączenia pokoleń odbędzie się konkurs "piosenka z moich lat dziecięcych". Odbędzie się także podsumowanie konkursu na "najpiękniejszy kapelusz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na SENIORALIA 2017 zapewniając fantastyczną i aktywną zabawę.

     Obchody święta  seniorów  odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim w sobotę  9 września na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaski - Szczygliczka.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego