Wielkopolski Portal Senioralny

Kino Helios - "Jak bardzo Cię kocham..."

Kino Helios - "Jak bardzo Cię kocham..."
     „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” to film dokumentalny Pawła Łozińskiego. Dwie kobiety, matka i córka, „podpatrzone” w gabinecie psychoterapeuty, oraz sam psycholog, Bogdan de Barbaro, znany w środowisku krakowskim.   

     Opowieść szczera, przejmująca, pełna napięć i zwrotów. Film nie łatwy, ale głęboko penetrujący zakamarki ludzkiej duszy. Jest to także film o pracy psychoterapeuty, która spotyka się w Polsce ze sprzecznymi opiniami. Sytuacja, w której obcy ludzie zawierzają sobie tak dalece, że opowiadają o najbardziej skrywanych przeżyciach i przemyśleniach, sama w sobie jest nadzwyczajna. Może warto spotkać się z taką niezwykłością. Seans odbędzie w czwartek 10 sierpnia o godz. 18.00 w Kinie Helios w poznańskiej Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje.

    Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Szczególnie mile goszczeni będą seniorzy. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę