Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec - Piknik z historią

Wągrowiec - Piknik z historią
     Warto pojechać do Wągrowca na spotkanie z historią, bo któż z nas nie lubi cofnąć się w czasie i wyobrazić sobie siebie w dawnych czasach.   

    Wągrowiec zaprasza na taką wyprawę w głąb przeszłości. Piknik z historią, to idealna propozycja by w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny spędzić niedzielne popołudnie w wągrowieckim parku i przy okazji świetnie bawić się odkrywaniem historii. Grupy rekonstrukcyjne, pokazy walk, kultowe samochody - to tylko część atrakcji, która tam nas czeka. Historyczna gra planszowa, obozy wojów i wojsk wielkopolskich, stanowisko multimedialne. Będą też tradycyjne dania, napary ziołowe i kawa zbożowa.

     Organizatorem imprezy jest portal internetowy "Zapomniana Historia". Piknik współfinansowany jest przez Miasto Wągrowiec oraz Miejski Dom Kultury. Niedziela 6 sierpnia Park 600-lecia od godziny 15.00. Więcej informacji znajdziecie Państwo Tutaj.  

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego