Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Spartakiada Senioralna

Poznań - Spartakiada Senioralna
     Po raz drugi na boiskach Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu odbędzie się Spartakiada Senioralna. Mogą w niej wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko z Poznania.

Tutaj

      Wystarczy przyjść 5 sierpnia, o godzinie 11.00, na boisko AWF przy ulicy Królowej Jadwigi/Droga Dębińska i zapisać się w biurze spartakiady. Godzinę później tj. o 12.00 odbędzie oficjalne otwarcie Spartakiady. Rozgrywki i konkurencje sportowo-rekreacyjne będą trwały do g. 17.00. Na zwycięzców czekaj atrakcyjne nagrody. Organizatorzy nie zdradzają w jakich dyscyplinach odbędą się rozgrywki, ponieważ nie chcą  aby seniorzy wcześniej trenowali konkretną dyscyplinę. Chodzi o ogólną sprawność fizyczną - powiedział koordynator Spartakiady Szymon Rakowski. Udział dla wszystkich chętnych jest bezpłatny. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Więcej informacji na znajduje się Tutaj.

     Organizatorem imprezy jest Fundacja na rzecz AWF. Spartakiada współfinansowana jest przez Samorząd Miasta Poznania.

 

14 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego