Wielkopolski Portal Senioralny

Ostrowscy seniorzy w parlamencie

Ostrowscy seniorzy w parlamencie
     Grupa ponad czterdziestu seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowie Wielkopolskim wzięła udział w bezpłatnej wycieczce do Warszawy. 

     Organizacja wyjazdu do stolicy była możliwa dzięki współpracy senatora Łukasza Mikołajczyka z wiceburmistrzem Margonina Łukaszem Malczewskim oraz Stowarzyszeniem Razem dla Studziec i Adolfowa. Jest to pierwsza odsłona niespodzianki przygotowanej dla słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji jubileuszu 10-lecia. Podczas pobytu w Warszawie seniorzy odwiedzili Muzeum Narodowe oraz Centrum Nauki Kopernika. Warte zauważenia było wyjątkowo miłe spotkanie przy ulicy Wiejskiej w budynku polskiego parlamentu, podczas którego senator Łukasz Mikołajczyk oprowadził uczestników wycieczki po Sejmie i Senacie oraz opowiedział im o pracy parlamentarnej. W czasie pobytu w stolicy nie zabrakło spacerów po Krakowskim Przedmieściu i Placu Zamkowym. Taka forma relaksu, obok wartości poznawczych, zbliża ludzi i integruje. Zachęca seniorów do aktywności. Pozwala na miłe wspomnienia.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego