Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - śpiewanie na stadionie

Poznań - śpiewanie na stadionie
     W sobotę 27 maja, przez cały dzień miejski stadion noszący komercyjną nazwę INEA Stadion oraz Klub Muzyczny B 17, będzie rozbrzmiewał śpiewem seniorów. Zacznie się od „Bitwy na głosy”. To zapewne lokalna replika ogólnopolskiego programu telewizyjnego.

       Impreza rozpocznie się od Przeglądu Senioralnych Zespołów Muzycznych. Cały dzień artyści trzeciego wieku będą prezentowali swoje talenty. Z muzykami, jak z winem, im starsi, tym lepsi. Warto przyjść na cały dzień, albo wybrać tę muzykę, która nam najbardziej odpowiada. A będzie w czym wybierać. Od jazzu, poprzez gospel do salsy i latino. Każdy znajdzie swoje ulubione rytmy i nastroje. Organizatorem imprezy jest Trybuna Kultury. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Poznań. Start przewidziany jest na godz. 10.00, a zakończenie na godz. 21.00.  Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego