Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Piknik Seniorów

Poznań - Piknik Seniorów
     Spotkanie z Policją, porady fizjoterapeuty i podstawowe badania medyczne to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają poznańskich seniorów podczas pikniku.

   Podczas pikniku przygotowanego dla działkowców oraz wszystkich poznańskich seniorów będzie można przeprowadzić podstawowe badania medyczne swojego zdrowia. Będzie także można dowiedzieć się o ergonomii pracy w ogrodzie, wysłuchać rad policjantów oraz skorzystać z nowo otwartej siłowni na powietrzu. Nie zabraknie także specjalnie przygotowanego koncertu. W repertuarze, głównie z lat 60. wystąpi zespół Wilson z wokalistą Andrzejem Kosowskim.

   Piknik odbędzie się w środę 17 maja na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. ks. L. Przyłuskiego znajdującego się przy ul. Dojazd/Lutycka. Wejście do Ogrodu znajduje się przy ul. Lutyckiej na przeciwko nieczynnego salonu Seata. Impreza rozpocznie się  o godz. 11.00, natomiast o 14.30 wystąpi zespół muzyczny. Organizatorem pikniku jest Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców W Poznaniu. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego