Wielkopolski Portal Senioralny

Polak potrafi!

Polak potrafi!
Pół roku temu dwoje seniorów z Polski przyleciało do Wielkiej Brytanii, aby odwiedzić  córkę. Wieczorem para wybrała się metrem do klubu na imprezę... techno.

   Starsi państwo wybrali londyński klub "Fabric", którego pozytywne recenzje przeczytali w polskiej prasie. Bilety zakupili przez Internet. Impreza, która odbywała się w klubie, była imprezą techno. Puszczano tam muzykę z gatunku underground - house. Para podbiła Wielką Brytanię, a o polskich seniorach pisały wówczas wszystkie brytyjskie i polskie media. Dzisiaj już wiemy kim byli ci starsi państwo. Pan Władysław ma 82 lata i jest emerytowanym inżynierem z Rzeszowa. Natomiast towarzysząca mu pani Stanisława ma 79 lat. Podczas pobytu w klubie podbili serce DJ'a prowadzącego imprezę i promotora klubu Jacoba Husleya. Był on przekonany, że starsi państwo po prostu zgubili się i do klubu trafili przypadkiem. Kiedy okazało się, że było zupełnie inaczej - zachwycony gospodarz zaproponował im po drinku. Za co polscy seniorzy przybyli mu piątkę! Promotor nie zna polskiego, ale dzięki obecnemu na miejscu polskiemu barmanowi udało mu się porozumieć ze seniorami.  Powiedzieli, że regularnie odwiedzają kluby. DJ ugościł polską parę w strefie VIP, skąd nagle zniknęli... Był przekonany, że zmęczeni seniorzy wrócili do domu. Po chwili jednak okazało się, że zeszli piętro niżej na salę taneczną, gdzie bawili się do... piątej nad ranem. Czego i państwu życzymy - przecież obecnie trwa karnawał!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego