Wielkopolski Portal Senioralny

Auta z długą metryką

Auta z długą metryką
   A kto z nas nie lubi samochodów? Generalnie jest to domena mężczyzn, ale nie do końca… Wkrótce wszyscy będziemy mogli udać się w podróż do przeszłości. Będzie to możliwe podczas imprezy odbywającej się na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   „Retro Moto Show”, to jak mało polska nazwa wskazuje, stanowi po prostu prezentację zabytkowych samochodów. W tym roku zapowiada się ona imponująco. Ekspozycja będzie rozmieszczona w sześciu halach targowych. Wśród wystawców pojawią się Automobilkluby z całej Polski, muzea motoryzacyjne, kluby i stowarzyszenia miłośników motoryzacji czy też organizatorzy rajdów samochodowych. Będzie okazja zobaczyć Armstronga Siddley z 1927 roku, z historią w angielskiej rodzinie królewskiej czy jedyną w Polsce przedwojenną taksówkę - Citroen AC4 z 1930 roku. Na plan filmowy takich produkcji jak "Vabank", "Zmiennicy", "07 zgłoś się", "Sensacje XX Wieku - Chwała zwycięzcom" czy "Jack Strong" zabierze wszystkich Automobilklub Wielkopolski. Będą scenografie nawiązujące do kadrów oraz dopasowane do nich samochody. No cóż, chyba nie może Państw tam zabraknąć?

   Impreza „Retro Motor Show” odbędzie się w dniach 28 – 30 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jednorazowy bilet senioralny kosztuje 30 zł.

34 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę