Wielkopolski Portal Senioralny

Ahoj przygodo!

Ahoj przygodo!
   Kto z nas nie lubi podróżować? Od lat wielu wybiera się w egzotyczne miejsca. Jednak to w Polsce są „cuda świata”. Aby je przybliżyć nam organizowane są dwie imprezy targowe – Tour Salon i Caravans Salon Poland.

   Chociaż nazwy tych imprez nie za bardzo brzmią swojsko, to jednak polecamy je uwadze. Na Targach Tour Salon będzie można posłuchać relacji najbardziej znanych i podziwianych podróżników, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach i pasji do zwiedzania Polski oraz świata. Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych miejsc, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Program targowy przewiduje bogatą ekspozycję oraz liczne strefy pokazowe i warsztatowe, w tym między innymi: strefę turystyki wodnej, strefę „Bike park”, strefę „Bliżej natury” oraz strefę kulinarnych szlaków i enoturystyki.


   Drugą imprezą będą targi Caravans Salon Poland, które corocznie przyciągają tysiące miłośników i pasjonatów turystyki caravaningowej. Będzie można zobaczyć kampery, przyczepy kempingowe, zabudowy, akcesoria biwakowe i usługi związane np. z wypożyczeniem kampera czy planowaniem podróży. W czasie trwania targów odbędzie się Zlot Caravaningowy oraz strefy specjalne Retro i Vanlife.


   Obydwie imprezy odbywać się będą w dniach 21 – 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet jednorazowy to koszt 35 zł, natomiast trzydniowy karnet wyceniono na 60 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę