Wielkopolski Portal Senioralny

Wyścig Jaszczurów – zaprasza

Wyścig Jaszczurów – zaprasza
   To festiwal dla dojrzałych filmowców. Jest on chyba jedynym w Europie. Na nim nie liczy się młodociany wiek twórców, ale niebagatelne doświadczenie  i dojrzały wiek autorów zgłoszonych filmów.

   Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60 roku życia, aby podzieliły się z innymi swoimi doświadczeniami zapisanymi na taśmie filmowej. Wystarczy zgłosić swój film za pośrednictwem strony internetowej jaszczury.com.pl Tam znajdziecie Państwo zarówno Regulamin, jak i Kartę Złoszenia. Festiwal Niezależnej Twórczości Filmowej Osób Dojrzałych „Wyścig Jaszczurów” im. Franciszka Dzidy obywa się on pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.

   Więcej informacji zajduje się na stronie Festiwalu jaszczury.com.pl

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę