Wielkopolski Portal Senioralny

Aleksander Doba – podróż przez życie

Aleksander Doba – podróż przez życie
   Iluż z nas zafascynował ten starszy pan? Udowodnił nam, że nie ma granic naszej wyobraźni i naszych możliwości. Możemy marzyć i możemy realizować nasze marzenia – wystarczy tylko chcieć.

     Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki zaprasza na wystawę „Aleksander Doba – podróż przez życie”. Dzięki uprzejmości rodziny tego wybitnego podróżnika pochodzącego ze Swarzędza udało się zgromadzić liczne pamiątki – fotografie, czasopisma oraz podróżnicze trofea, które zebrał podczas swego aktywnego życia. Na planszach ze zdjęciami będzie można prześledzić szczegóły najważniejszych jego podróży. W gablotach, z kolei, można będzie obejrzeć statuetki i medale, które otrzymał w wyrazie uznania dla swojej podróżniczej pasji. Na wystawie zobaczymy również liczne czasopisma z fotografiami kajakarza na okładkach. Wśród nich jest m.in. „New York Times”. Wystawa będzie dostępna od 6 do 28 września w Centrum Historii i Sztuki znajdującym się w Swarzędzu przy ul. Bramkowej 6.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę