Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Sława Ukrainu

Poznań – Sława Ukrainu
   Ruszyła druga odsłona akcji organizowanej przez Centrum Inicjatyw Senioralnych i poznańską Caritas. Plecaki trafią do ukraińskich dzieci, które znalazły schronienie w stolicy Wielkopolski.

    We współpracy m.in. z Caritas Poznań CIS organizuje po raz kolejny zbiórkę. Wszystko w ramach drugiej edycji międzypokoleniowej akcji "Plecaki pełne radości". Plecaki uszyte przez seniorów zostaną wypełnione artykułami szkolnymi. Upominki zostaną przekazane pod koniec sierpnia dzieciom z Ukrainy przebywającym w Poznaniu.


   Punkt zbiórki artykułów szkolnych znajduje się w siedzibie Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 (działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00). Aż do 19 sierpnia można tam przynosić zeszyty, długopisy, kleje, farby, bloki, nożyczki, piórniki. Potrzebne są rzeczy nieużywane.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego