Wielkopolski Portal Senioralny

Houston – mamy problem!

Houston – mamy problem!
    Tak do Centrum Dowodzenia NASA zwracała się załoga APOLLO 13. Wydaje się, że podobnych słów muszą użyć – przynajmniej, ci starsi mieszkańcy Poznania. A jest ich jedna czwarta wszystkich podatników!

   Jak by nie spojrzeć na to – od kilku lat odbywający się permanentny remont centrum, podobno dużego miasta – musi budzić irytację podatników. Szczególnie tych starszych, którzy pamiętają, że takie sprawy można załatwić maksymalnie w trzy miesiące. No, ale skoro latem zaledwie kilku robotników snuje się na placu budowy – wyłącznie na pierwszej zmianie – to sprawa wydaje się oczywista! Tym Damom i Dżentelmanom, niby działającym w imieniu i za pieniądze podatników – już dziękujemy. Również, musimy podziękować za – być może – niezbyt sensowne działania pierwszego boksera i pierwszego cyklisty III RP.

   Ponadto proponujemy proste zawody dla cyklistów, działających pod auspicjammi, jeż Państwo wiecie kogo... Wygrywa ten, kto pierwszy przejedzie rowerkiem przez rowy wykoponane na środku ul. św. Marcin - na odcinku: Rondo Kaponiera - Muzeum Narodowe! (dystans stanowi ok. 1 km, a nagroda będzie -  niespodzianką...)

  Niestety również w mniejszych miastach działacze ogólnopolskich partii usiłują zawłaszczyć mienie i dorobek mieszkańców!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę