Wielkopolski Portal Senioralny

Ech życie!

Ech życie!
    Wielu wybitnych Ukraińców potrafiło zachwycić świat. Może warto im się przyjrzeć? Wśród nich jest Dustin Hoffman, Golda Meir, czy Stanisław Lem. Ale to nie koniec, tylko początek bardzo długiej listy.

    Nie zamierzamy więcej zaskakiwać Państwa. Jeśli chcecie, to w Internecie znajdziecie – prawie wszystko. Ale może warto przyjrzeć się najwybitniejszemu na świecie gitarzyście ulicznemu. Estas Tonne urodził się w Zaporożu na Ukrainie, jako Stanisław Tonne. Po rozpadzie ZSRR wyjechał z rodzicami do Izraela. Dzisiaj jest światowej sławy muzykiem, a jednocześnie nieprzeciętnym humanistą i myślicielem. Dwukrotnie, w ostatnich latach koncertował w Poznaniu. A czy byliście tam Państwo?

Media

{YouTube}
{/YouTube}

5 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę