Wielkopolski Portal Senioralny

Pływać każdy może

Pływać każdy może
   Ale tak naprawdę, to trzeba być osobą zahartowaną przez życie w czasach stalinowskich, w okresie gomułkowskiej „małej stabilizacji”, w ciemnej nocy stanu wojennego i na koniec - w czasach budowania nowej rzeczywistości.

   Producenci komercyjnych stacji telewizyjnych prześcigają się w tym, aby celebrytów wysłać w dosyć ekstremalne, ich zdaniem, okoliczności. Mają nadzieję, że gdy widzowie zobaczą na swoim telewizorze 4K, taplającego się w błocie… kogoś tam – to wzrośnie oglądalność stacji tv. Marzyć każdy może!

   Tyle, że zwyczajne życie jest bardziej fascynujące. Ostatnio udowodnili to poznańscy seniorzy. Mając od 70 do 82 lat postanowili udać się w rejs statkiem po Wiśle. Po drodze odwiedzali członków Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz Miejskie i Gminne Rady Seniorów. Władze wielu miast przecierały oczy i podróżników witali prezydenci, burmistrzowie i wójtowie miast miejscowości leżących na brzegach Wisły.

   Wydaje się, że osoby dojrzałe życiowo potrafią zawstydzić nawet dzieci Młodych Wilków…Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl piątek, 29 lipiec 2022 01:18 Link do komentarza

    Amoxicillin No Side Effects buy cialis online prescription

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego