Wielkopolski Portal Senioralny

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka
    Jesteśmy rodzicami i dziadkami. Dzień Dziecka to dla nas ważna data. Ale w tym roku jest ona szczególna, bo mamy w naszych domach dzieci z Ukrainy.

    Poznańscy seniorzy postanowili w dniu 1 czerwca przekazać ukraińskim dzieciom plecaki pełne radości. Znajdą się w nich gry planszowe, paletki do badmintona lub piłki plażowe. Wszyscy liczą na to, że naszym najmłodszym sąsiadom pozwolą one zapomnieć o Wojnie! Z inicjatywą tej akcji wyszło Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu. Wkrótce w jego siedzibie spotkają się seniorki, które potrafią uszyć takie kolorowe plecaki. A wszyscy możemy pomóc zapełnić je radosnymi przedmiotami. Wystarczy przynieść je (oczywiście nowe)  do CIS znajdującego się na ul. Mielżyńskiego 24 w Poznaniu.

1 komentarz

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego