Wielkopolski Portal Senioralny

Dzieciom z Ukrainy

Dzieciom z Ukrainy
     Poznańscy seniorzy postanowili uszyć kolorowe poduszki dla ukraińskich dzieci mieszkających w poznańskiej hali Arena. Sami pamiętają II wojnę światową.

    Ponad sto kolorowych poduszek otrzymały ukraińskie dzieci, które przybyły z opiekunami do Poznania i zatrzymały się w Arenie. Całą grupą uszyli już ponad 100 takich kolorowych „jaśków”. Zadanie było tworzone w pełnej kooperacji. Poduszki szyły cztery panie, które zmieniały się przy maszynie. Na pomysł wpadli seniorzy z Zespołu Dziennych Domów Pomocy w Poznaniu. Mówią, że tych dzieci najbardziej szkoda. Sami pamiętają II wojnę światową, kiedy też byli dziećmi. Jedną z takich poduszek otrzymała Ilonka. Poduszka bardzo jej się spodobała, więc drugą wzięła dla braciszka.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego