Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs - Wspomnienia z dawnej pracy

Konkurs - Wspomnienia z dawnej pracy
     W pracy spędzamy 1/3 życia, a czasem nawet więcej. Mamy tam znajomych i przyjaciół, nierzadko zdarzają się też miłości i to nawet na całe życie. Przez ostatnie ponad trzydzieści lat zmieniła się technologia i warunki pracy, ale reszta jest ciągle taka sama.

    Nie ma już stołówek zakładowych, czy wczasów pracowniczych. Nie ma też wielu zawodów albo są w kompletnym zaniku. Ale to była nasza młodość i całe dorosłe życie. Aby zachować pamięć o tamtych latach portal Aplikuj.pl ogłosił konkurs na nasze wspomnienia. Wystarczy mieć ukończone 50 lat, być mieszkańcem województw Wielkopolskiego lub Lubuskiego  i przysłać trzy fotografie z naszej pracy i wypełnioną kartę zgłoszenia. Należy to zrobić do 30 marca. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody takie jak telefony komórkowe, czy kursy komputerowe. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Zadanie domowe Seniorzy są wszędzie »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę