Wielkopolski Portal Senioralny

Konin - słodkie chwile

Konin - słodkie chwile
   Wiadomo, że lubimy się spotykać. Szczególnie lubią to samotne seniorki. Ale najlepiej, gdy takie spotkanie odbywa się przy czymś słodkim.

   Jest w Koninie takie miejsce, gdzie w miłej atmosferze można wypić kawę lub herbatę i posilić się smacznym ciastkiem. Jest nim położona w samym centrum kawiarnia Pałacyk. Specjalnie dla nas cena wynosi zaledwie 12 zł. Obowiązuje ona w dni powszednie w godzinach 11.30 – 15.00. Konia z rzędem temu, kto w Koninie zna lepsze miejsce!

2 komentarzy

  • Kampsteem
    Kampsteem poniedziałek, 15 sierpień 2022 19:38 Link do komentarza

    Significant respiratory distress e. buy stromectol online usa

  • Adjourl
    Adjourl środa, 27 lipiec 2022 09:44 Link do komentarza

    Vpxl buy cialis online india Amoxicillin 500 Mg Mastitis Fever 102.9

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego