Wielkopolski Portal Senioralny

Bezpłatne wykłady i konsultacje lekarzy

Bezpłatne wykłady i konsultacje lekarzy
   Maltański Ośrodek Geriatryczno – Gerontologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Fundację Polskich Kawalerów Maltańskich ,,Pomoc Maltańska”.  Zaprasza on seniorów na cykl bezpłatnych wykładów i konsultacji specjalistycznych.

    Wykłady i konsultacje lekarzy specjalistów odbywać się będą aż do połowy października br. Będą one miały miejsce w Maltańskim Centrum Pomocy ,,Komandoria” przy ul. Świętojańskiej 1 w Poznaniu. Zaleca się nieprzychodzenie do placówki osób, u których występują objawy choroby zakaźnej, które w ciągu 14 dni miały kontakt z osobą chorą, zakażoną, izolowaną, przebywającą na kwarantannie. Przed wejściem na salę odbywać się będzie pomiar temperatury ciała przy pomocy termometru bezdotykowego. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 796 291 091, a  udział nieodpłatny. Więcej informacji znajduje się TUTAJ. Projekt jest sfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.

426 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę