Wielkopolski Portal Senioralny

Nagrodzone prace fotograficzne

Nagrodzone prace fotograficzne
    "Nasze życie w czasie pandemii” – to motyw przewodni konkursu fotograficznego, jaki niedawno został rozstrzygnięty. Znamy już jego laureatów.

    Zaprosiliśmy Państwa do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym. Zależało nam, abyście podzieli się swoimi pozytywnymi emocjami w trudnych czasach zarazy. Chcieliśmy także, aby powstał zapis tych obecnej rzeczywistości widziany oczami ludzi doświadczonych życiowo. Plon tego konkursu na pewno jest zaczynem do stworzenia takiego unikalnego zapisu świata w czasach pandemii koronawirusa. Zachęcamy Państwa do kontynuowania swoich obserwacji. Proponujemy aby również Uniwersytety Trzeciego Wieku, czy kluby seniora również zachęcały do tego swoich uczestników. Stwórzmy razem taki „Polaków portret własny” – widziany przez oczyma naszego pokolenia.

   I miejsce zdobył  Olek Gwiazdowski za pracę „Teheran – pandemia zniewolenia”, II miejsce przypadło Romualdowi Andrzejewskiemu za pracę „Ludzie”. Natomiast Małgorzata Leśniewska zajęła III miejsce za fotografię „Chwila wolności”. Jury postanowiło także wyróżnić Hieronima Dymalskiego za nadesłane prace „Natura - Covid. Wszystkim laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom konkursu z całego serca dziękujemy!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego