Wielkopolski Portal Senioralny

Pod Poznaniem powstał Dom Integracji Międzypokoleniowej

Pod Poznaniem powstał Dom Integracji Międzypokoleniowej
     W podpoznańskim Kórniku otwarto Dom Integracji Międzypokoleniowej. Będzie on służył wszystkim grupom wiekowym - od najmłodszych do tych sporo starszych.

    Dom Integracji Międzypokoleniowej to doskonały przykład, realizacji polityki społecznej Miasta i Gminy Kórnik. Dom będzie miejscem, gdzie znajdą realizację wszystkie dobre pomysły. - Szczególne miejsce w działalności domu będą miały organizacje pozarządowe działające na terenie Miasta i Gminy Kórnik. W obiekcie będą mogły realizować swoje zadania statutowe - mówi Przemysław Pacholski, burmistrz Kórnika.

 Prace trwały kilka miesięcy. Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Nowoczesny budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, tak aby osoby niepełnosprawne czuły się w nim komfortowo. Dom jest przewidziany na użytkowanie przez 90 osób. W skład obiektu wchodzi sala spotkań, sala gimnastyczna oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem dla 40 osób tak, aby mogły odbywać się w niej zajęcia kulinarne.

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl piątek, 29 lipiec 2022 05:29 Link do komentarza

    Hydrochlorothiazide Express Delivery Store can i buy cialis online Other examples of us plural formation follow nucle us nucle i bronch us bronch i thromb us thromb i See Appendix I at the end of the book for additional information about plural formation.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego