Wielkopolski Portal Senioralny

Galicja w Kaliszu

Galicja w Kaliszu
   XIII Festiwal Kultur Europy w Kaliszu tym razem zawędruje do Galicji Hiszpańskiej. Będzie koncert, wykład i film. To jedna z tegorocznych ofert poznańskiej Fundacji „Dom Bretanii”, która odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

   Koncert Camino Polaco przygotował Jacek Hałas, absolwent Akademii Sztuk Pięknych, muzykant (lira korbowa, akordeon, flety pasterskie, drumla, fortepian), a także śpiewak, tancerz, kompozytor. Wraz z nim wystąpią Malwina Paszek – dreilire, Jan Kiernicki – lutnia, Anton Korolev – gaita, Jakub Hałas – akordeon. Koncert odbędzie się w sobotę 23 października i zostanie dwukrotnie powtórzony dzień później. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu znajdującym się przy ul. Łaziennej 6. Początek koncertu w sobotę o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę wydarzenie będzie miało miejsce o godz. 17.00 oraz18.30. I co jest istotne wstęp jest bezpłatny.


   Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu jest instytucją kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Galicja Hiszpańska to region geograficzny i kraina historyczna na Półwyspie Iberyjskim z ośrodkiem kulturalnym i administracyjnym w Santiago de Compostela. Graniczy z Asturią oraz Kastylią i Leonem od wschodu, z Portugalią od południa i z Oceanem Atlantyckim od północy i zachodu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego