Wielkopolski Portal Senioralny

Antonin – koncert chopinowski

Antonin – koncert chopinowski
   Pamiętacie Państwo, jak wyglądała plansza telewizyjna Eurowizji. Był na niej pomnik Fryderyka Chopina ze Stalowej Woli, czy jakoś tam. Zawsze tą planszą rozpoczynał się Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie i nie tylko on.

    Kto wie, ten wie – jak wypada Etiuda Rewolucyjna Chopina. A kto nie koniecznie wie, lub nie pamięta – to może przyjechać w dniu 17 października do Pałacu Myśliwskiego w Antoninie nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego. W tym czasie będzie przypadała 172. rocznicy śmierci Fryderyka Chopina. Pałac Radziwiłłów w Antoninie będzie wypełniony muzyką. Usłyszymy koncert pianisty Michała Drewnowskiego zatytułowany „CHOPIN-INSPIRACJE, REZONANS”. Obok utworów kompozytorów nawiązujących stylem do polskiego romantyka, artysta wykona Koncert fortepianowy f-moll op.21 F. Chopina w wersji kameralnej, z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego. Warto wybrać się w niedzielę 17 października do Antonina. Naprawdę warto!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego