Wielkopolski Portal Senioralny

Rawicz – wystawa gołębi

Rawicz – wystawa gołębi
   Zapewne armia Aleksandra Wielkiego używała do komunikowania się gołębi pocztowych. Inne armie zresztą też. Wielkopolska zasadniczo nie jest regionem górniczym, w którym hodowla gołębi pocztowych należy do wielopokoleniowej tradycji. A mimo to działają tutaj liczne stowarzyszenia hodowców tych ptaków.

    W sobotę 9 września mieszkańcy Rawicza będą mogli uczestniczyć w wystawie gołębi rasowych, pocztowych i drobnego inwentarza. Nie do końca wiadomo, czy do tego ostatniego zaliczany jest indyk nierozerwalnie związany z kulturą anglosaską? Aby się o tym przekonać warto wybrać się do Domu Kultury przed drugą wojną światową będącego siedzibą Bractwa .. Kurkowego. Prezentacja będzie odbywała się w godzinach 11.00 – 15.00. Później to będzie już „po ptakach”.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego