Wielkopolski Portal Senioralny

Zapisy na Uniwersytecie Każdego Wieku

Zapisy na Uniwersytecie Każdego Wieku
   Na naukę nigdy nie jest za późno, ale oferta nie jest tylko dla ludzi starszych. Każdy może zapisać się na zajęcia proponowane przez Uniwersytet Każdego Wieku przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

   Zajęcia będą  podzielone na dwa bloki: wykłady i sekcje, a w nich warsztaty i kursy. Propozycja jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowy program na stronie Wyższej Szkoły Bankowej. Natomiast informacje o opłatach i dokumenty do pobrania są TUTAJ. Więcej informacji  uzyskacie Państwo w siedzibie szkoły na ul. Ratajczaka 5/7, pok. 208 lub pod tel. 61 655 33 46.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego