Wielkopolski Portal Senioralny

Narodowy Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny
   Tylko do 30 września można wypełnić ów obywatelski obowiązek i wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021. Udział w nim jest obowiązkowy.

    Kara za niedopełnienie obowiązku jest wysoka, bo aż 5 tysięcy złotych. Jest jeszcze czas by zrobić to samodzielnie przez Internet poprzez stronę: NSP 1.2.4 (spis.gov.pl). Pełna lista pytań spisowych jest na stronie: Lista pytań w NSP 2021 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Będzie przydatna w przygotowaniu się do sprawnego i szybkiego udzielenia odpowiedzi.

  Samospis jest możliwy wyłącznie do 30 września 2021 r., po tym terminie nie będzie możliwości spisania się. Wszystkie osoby dodane na formularzu i prawidłowo spisane są zwolnione z obowiązku samospisu. Kontakt z infolinią spisową+48 22 279 99 99 pon. – niedz. w godz. 8.00 - 20.00


    Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii spisowej lub wywiad z rachmistrzem. Rachmistrz będzie dzwonił z numeru telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Rachmistrzowi nie można odmówić realizacji spisu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego