Wielkopolski Portal Senioralny

Papugi świata

Papugi świata
   „Pod papugami” śpiewał przed laty Czesław Niemen. „Papugą” nazywany jest również adwokat. Ale papugi, to przede wszystkim ciekawe, kolorowe ptaki.

    W sobotę 25 września o godzinie 11.00 w Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim w Uzarzewie k/Poznania odbędą się warsztaty przyrodnicze pt. „Muzealne rozwijanie skrzydeł – Papugi świata”.  Spotkanie w otoczeniu muzealnej ekspozycji poświęcone będzie najpiękniej ubarwionym ptakom. Po prezentacji organizatorzy zapraszają na warsztaty artystyczne. Koszt uczestnictwa to 40 złotych dla czteroosobowej rodziny. Można więc wybrać się z wnukami. Zapisy pod numerem 731 734 537 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego