Wielkopolski Portal Senioralny

"Seniorzy w sieci" - młodych wilków

"Seniorzy w sieci" - młodych wilków
   Wiele wskazuje na to, że wielce zasłużone dla nas Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zatrzymało się w czaso-przestrzeni z jakieś 15 lat temu. Dzisiaj proponuje ono szkolenie internetowe dla osób starszych – tyle, że miało one sens prawie dwie dekady temu.

    Pora przestać mówić, że seniorzy są komputerowo wykluczeni. Coraz liczniejsza jest rzesza ludzi , którzy na co dzień posługują się Internetem, korzystają z rozmaitych urządzeń dających możliwość kontaktu ze światem, czatują, wysyłają informacje, korespondują, są aktywni w mediach społecznościowych. Ale umiejętność nigdy nie jest za dużo. Dlatego warto skorzystać z kursów i poszerzyć kompetencje cyfrowe. Rekrutacja będzie trwała do 28 września. Miejsca są ograniczone do 250 osób, warto się pospieszyć. Kurs odbędzie się online, warsztaty na platformie Zoom (zresztą jednej z najgorszych). Trzeba mieć ukończone 60 lat, posiadać podstawowe umiejętności poruszania się w przeglądarkach internetowych i w poczcie elektronicznej, a także mieć profil na Facebooku. Kurs zaplanowano na 10 tygodni, od października do połowy grudnia, około 3 godziny tygodniowo, podzielone na dwa spotkania w tygodniu.


    Rozgość się w sieci, jesteś u siebie! Nabór do kursu online “Seniorzy w sieci” dla osób 60+ - Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę". Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego