Wielkopolski Portal Senioralny

Festiwal Roślin

Festiwal Roślin
    Wielu z nas w czasach trochę mniejszej aktywności zawodowej zaczyna myśleć o istocie naszego życia. Często zwracamy się ku wartościom elementarnym – woda, powietrze, ogień. Przyroda zaczyna nam ponownie być coraz bliższa.

    Gdzie  tej jesieni wyrośnie nieskończenie wiele roślin? Mało kto by się spodziewał – na Stadionie Miejskim. Tam właśnie 16 i 17 października odbędzie się Festiwal Roślin, wielki targ doniczkowych upraw w dobrych cenach. Będziemy mogli pielęgnować na balkonie, parapecie, czy po prostu w pokoju. Przecież Leon zawodowiec prosił Matyldę, aby opiekowała się rośliną!  Chyba pamiętacie Państwo ten film?  Warto więc wybrać się na Stadion Miejski  przy ul. Bułgarskiej  w Poznaniu i sprawdzić, czy ta oferta nas zadowoli estetycznie i finansowo.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego