Wielkopolski Portal Senioralny

Witaj szkoło!

Witaj szkoło!
   Wielkimi krokami zbliża się 1 września. Tradycyjnie togo dnia nasze wnuki, pomimo narastającej czwartej fali pandemii) pójdą do szkoły. Ale człowiek uczy się przez całe życie. Dlatego zapisy na kolejny rok akademicki rozpoczynają Uniwersytety Trzeciego Wieku.

   Już dzisiaj można zapisać się na Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku, który wznowi działalność w październiku 2021 roku. Jeśli oczywiście pandemia nie pokrzyżuje planów. Prowadzi on działalność edukacyjną i kulturową w ramach kształcenia ustawicznego. Jest ona skierowana do osób starszych nastawionych na kontakt z kulturą oraz pragnących doskonalić swoje umiejętności artystyczne, rozwój intelektualny i aktywność społeczną. Program i metody pracy UATW nastawione są na twórcze poznanie, aktywność, samodzielność oraz współpracę. Zajęcia prowadzone są w Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

   Wszystkie informacje na temat sekcji artystycznych (fotografia, malarstwo, rysunek, ikonopisanie) i sekcji teoretycznej, harmonogramu zajęć, sposobu rezerwacji miejsc, opłat, wymaganych dokumentów można znaleźć TUTAJ. Zapisy potrwają do 30 września, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt: UATW, Aleje Marcinkowskiego 29, sekretariat – pl. Wielkopolski 9, pok. 401, budynek C, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 11 września dyżury sekretariatu UATW są zawieszone, realizowana jest korespondencja drogą tradycyjną i elektroniczną).

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego