Wielkopolski Portal Senioralny

Na remonty w DPS-ach

Na remonty w DPS-ach
    To nie jest z pewnością wymarzona starość. Jednak często z przyczyn zdrowotnych i bytowych wielu ludzi potrzebujących stałej opieki i pomocy trafia do DPS-ów. Wielu tez oczekuje na miejsce w nich, bo te są ciągle deficytowe.

     Mieszkańcy DPS-ów potrafią docenić opiekę, poczucie bezpieczeństwa, życie bez głodu, zadbane na tyle, na ile jest to możliwe w takim ośrodku. Trzeba przyznać, że w Poznaniu DPS-y są miejscami pełnymi troski o swoich mieszkańców. Gdy odwiedzaliśmy ich z koncertami odbywanymi w ogrodo-parkach przed domami, spotykaliśmy ludzi chętnie uczestniczącymi w takich spotkaniach, uśmiechniętymi i zadbanymi. Tym bardziej cieszy dotacja państwowa na remonty poznańskich DPS-ów. Właśnie 27 lipca wojewoda wielkopolski Michał Zieliński podpisał umowy z 12. powiatami na remonty w prowadzonych przez nie 63 DPS-ach. Przeznaczono na nie 1 mln 456 tys. Zł. Niech dobrze posłużą podopiecznym DPS-ów i uczynią ich życie lepszym i pogodniejszym.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego