Wielkopolski Portal Senioralny

Piknik Trzech Pokoleń

Piknik Trzech Pokoleń
    Cieszmy się chwilą – upalnym latem, koncertami i radością ze wspólnych doznań, bo już wkrótce będzie inaczej.

 

   W niedzielę 25 lipca od godziny 15.00 na „Scenie nad Jeziorem” w Swarzędzu odbędzie się spotkanie pełne wielu atrakcji. Muzyka dla starszych i młodych, jeśli istnieje taki podział. Dobra muzyka jest przecież ponad pokoleniami. A miedzy występami warsztaty i spotkanie, od techniki, po urodę i świetną zabawę. Wszystkiego nie zdradzamy, bo niespodzianki też są częścią atrakcji piknikowych. Pogoda, mamy nadzieję, będzie też miała swój wkład w integrujący trzy pokolenia uczestników pikniku.

 

17 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego