Wielkopolski Portal Senioralny

Na majówkę do Szreniawy

Na majówkę do Szreniawy
   To już druga taka majówka i wiele wskazuje na to, że nie ostatnia. Mimo pandemii koronawirusa częściowo otwarte będzie Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.

 

   Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie ponownie umożliwi widzom dostęp do ekspozycji zewnętrznych. Tak będzie w kolejne soboty i niedziele oraz w okresie majówki od 1 do 3 maja. Placówka ma być otwarta w godzinach pracy Muzeum, czyli od 10.00 do 18.00. Możliwość korzystania z takiej samej formy zwiedzania dotyczy również oddziałów Muzeum w Jaraczu, Nowym Tomyślu i Swarzędzu.

    Niestety nadal nieczynne pozostają w Szreniawie pawilony wystawiennicze, wieża-mauzoleum Bierbaumów, pałac, ekspozycja w gorzelni, Muzeum Tarpana, zagroda edukacyjna, plac zabaw oraz obora (zwierzęta można oglądać wyłącznie na wybiegach). Wszystkim przysługuje bilet spacerowy w cenie 5 zł od osoby, ale dodajmy, że w soboty wstęp do Muzeum jest bezpłatny. W dalszym ciągu zawieszone są usługi przewodnickie oraz lekcje muzealne i warsztaty.

 

5 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego