Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - dotarły do DPS-ów

Poznań - dotarły do DPS-ów
    Do poznańskich Domów Pomocy Społecznej trafiły lampy do dezynfekcji, przekazane przez producenta oświetlenia z Wielkopolski. Urządzenia pozwalają eliminować wirusy, grzyby i bakterie z powietrza.

   Urządzenia zostały dostarczone do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania, skąd trafią do domów pomocy społecznej przy ul. Bukowskiej, Niedziałkowskiego, Konarskiego i Ugory.
- Zdrowie podopiecznych domów seniora jest dla nas niezwykle ważne, dlatego doceniamy każdy dar, który pomoże nam jeszcze lepiej o nie zadbać - mówi Łukasz Judek, zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych z Urzędu Miasta Poznania - Cieszę się również, że pomoc płynie od przedsiębiorców z Wielkopolski - to kolejny dowód na to, że Wielkopolanie nie zapominają o innych i potrafią się dzielić z potrzebującymi - dodaje.

   W panującej od roku pandemii wszelkie środki dezynfekcji są we wszystkich DPS-ach niezwykle potrzebne. Sprzęt przekazała firma Lena Lighting ze Środy Wielkopolskiej.

3 komentarzy

 • itermok
  itermok poniedziałek, 22 listopad 2021 22:22 Link do komentarza

  Buy Prevacid In Canada cialis online

 • priligy premature ejaculation pills
  priligy premature ejaculation pills poniedziałek, 15 listopad 2021 03:38 Link do komentarza

  1000g Of Amoxicillin Used For Stds

 • loleplusy
  loleplusy niedziela, 14 listopad 2021 22:40 Link do komentarza

  can you buy stromectol over the counter

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego