Wielkopolski Portal Senioralny

Zintegrowane Centrum Opieki i Teleopieki - nowy nabór

Zintegrowane Centrum Opieki i Teleopieki - nowy nabór
    O tej cennej inicjatywie informowaliśmy z pełnym przekonaniem, że jest bardzo potrzebna i przydatna, zwłaszcza w czasie pandemii. Eksperci twierdzą, że zbliża się szczyt trzeciej fali epidemicznej.

 

    Tym bardziej w potrzebie znajdą się ludzie starsi i schorowani, którzy muszą pozostać w izolacji. Szczepionka jest oczywiście świetną ochroną, ale nie załatwia wszystkich potrzeb seniorów. Wsparcie lekarza geriatry, pielęgniarki, psychologa, systematyczny kontakt z asystentem i możliwość wezwania pomocy 24 godziny na dobę - to wszystko czeka na osoby, które skorzystają z bezpłatnej oferty Zintegrowanego Centrum Opieki i Teleopieki.

    Teleopieka to propozycja dla osób, które mieszkają samotnie lub spędzają w samotności większą część dnia. Mogą z niej skorzystać także osoby w trudnej sytuacji życiowej (np. z powodu niesamodzielności lub niepełnosprawności), potrzebujące wsparcia. Projekt jest bezpłatny i realizowany na terenie Poznania oraz gmin: Dopiewo, Suchy Las, Kórnik, Komorniki, Kleszczewo, Stęszew, Buk, Mosina.”

    Ogłoszono nowy nabór, z którego można już skorzystać. Do tej pory centrum objęło opieką 700 seniorów z Poznania i 150 z powiatu. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

11 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego