Wielkopolski Portal Senioralny

Silver TV

Silver TV
    Jest wiele programów telewizyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży ale Silver TV będzie pierwszym skierowanym do osób dojrzałych. Wkrótce pojawi się on na naszych telewizorach.

   Silver TV to nowy kanał na pierwszym multipleksie telewizji naziemnej. Zastąpi tam ATM Rozrywkę. Będzie skierowany do widzów 50+, czyli tych, niewątpliwie wiernych z przyzwyczajenia przekazowi telewizyjnemu. Silver TV będzie nadawała programy informacyjne i edukacyjne, szczególnie aktywizujące i propagujące zdrowy tryb życia. Audycje dla seniorów będą zajmowały 70% czasu nadawania między godziną 6 a 23. Właścicielem stacji jest Michał Winnicki. To kolejny jego kanał telewizyjny. Biznesmen współpracuje z TVP, co niewątpliwie przyczyniło się do pozytywnej decyzji KRRiT.

Więcej w tej kategorii: « „Afryka dzika” Ogród miododajny »

59 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę