Wielkopolski Portal Senioralny

Muzeum Motoryzacji na MTP

Muzeum Motoryzacji na MTP
    Lubimy nowe samochody, o czym świadczą najdobitniej nasze ulice i szosy. Jednak wzdychamy na widok dobrze utrzymanych starych aut, nawet jeśli nie mają wartości zabytkowej.

    Cóż dopiero gdy w jednym miejscu można podziwiać ponad 100 eksponatów z całego świata, z metrykami nawet stuletnimi. Automobilklub Wielkopolski i Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich zgromadziły te niezwykłe eksponaty w pawilonie nr 2. Znajduje się on przy ul. Głogowskiej naprzeciwko Dworca Zachodniego. To dawna, historyczna Hala Przemysłu Ciężkiego. Nie zdradzimy jakie pojazdy wystawiono, ale będą i zachodnie, i te z demoludów, wojskowe i jednoślady. Dla każdego miłośnika motoryzacji coś atrakcyjnego Wystawa będzie czynna aż do odwołania w piątki od 10 do 18, a w weekendy od 10 do 17. Bilety można kupić tylko drogą internetową. Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego