Wielkopolski Portal Senioralny

Andrzej Grabowski w Teatrze Muzycznym

Andrzej Grabowski w Teatrze Muzycznym
      Możliwość spotkania na żywo z popularnym, lubianym i cenionym aktorem na pewno ucieszy naszych internautów. Tęsknimy za uczestnictwem w życiu kulturalnym miasta.

    Z nadarzającej się okazji do powrotu na widownię teatralną i oczywiście na scenę, cieszą się zarówna widzowie jak i artyści. Odwiedziny w naszym mieście Andrzeja Grabowskiego zawsze przyciągały wielbicieli jego talentu aktorskiego, kabaretowego, ale także możliwości wymiany poglądów. Tym razem będzie to spotkanie poetyckie. Zapraszamy na pierwszy w 2021 roku Salon Poezji na żywo z publicznością! W sobotę 27 lutego o godz. 12.00. W programie spotkania wiersze Sergiusza Jesienina w programie zatytułowanym Spowiedź chuligana. Muzykę przygotowuje Arkadiusz Kowalski, klarnecista orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego